NIC DO UKRYCIA

Wiecie, że za tym naszym, słynnym Pad Thaiem kryje się coś więcej niż tylko makaron ryżowy i dodatki!? To…

… Codzienne dostawy ŚWIEŻYCH składników wysokiej jakości od SPRAWDZONYCH i zaufanych dostawców. Nie przechowujemy produktów miesiącami! Każda z naszych restauracji przyjmuje codzienne dostawy warzyw, owoców, pachnących ziół i produktów, dzięki wspaniale zorganizowanej logistyce.

… Dania przygotowywane NA BIEŻĄCO przez wyspecjalizowanych mistrzów kuchni tajskiej. Nie ma możliwości otrzymania „starego” czy „nieświeżego” dania, gdyż każde zamówienie przygotowywane jest indywidualnie po jego przyjęciu przez kuchnię. Zapobiegamy także ewentualnemu marnowaniu wystawionych dań i przekąsek, dzięki współpracy z firmą Foodsi.

WŁASNE, autorskie receptury wszystkich dań, przygotowane wraz z Mistrzem Zunem. Od składników, po unikalne receptury sosów, aż po szczegółowy proces przygotowania każdej potrawy. Dzięki takim rozwiązaniom, tak samo pysznego Pad Thaia zamówicie w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście czy Wrocławiu!

Jako, że naprawdę nie mamy #NICDOUKRYCIA naszą kampanię już od pierwszego kwietnia zobaczycie w całej Polsce! Jesteśmy na wielkim ekranie na Rondzie Dmowskiego, na Autobusach czy ekranach we wszystkich warszawskich tramwajach, a także w wielu, wielu innych miastach i lokalizacjach! Pamiętajcie, by cyknąć fotkę, oznaczyć nas w social mediach, a my odwdzięczamy się specjalnym rabatem -10%* na hasło: „NIC DO UKRYCIA„!

*Rabat -10% na dania w restauracjach Thai Wok. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Promocja trwa do 30.04.2023.