Jeden zespół, jedna siła

Gdy przychodzisz do nas, wzbogacasz nasz zespół. Wnosisz w nasz świat nowe spojrzenie i unikalne talenty. Od początku cierpliwie towarzyszymy Ci w tej podróży. Zachęcamy Cię do poznania wyjątkowego tajskiego świata, pokazując naszą kulturę, wartości i nasz zespół. Chcemy Cię poznać bliżej, by wspólnie z Tobą zobaczyć, co możemy Ci zaoferować.

Gdy tylko poczujesz się pewnie, zaprosimy Cię do wkroczenia na jedną ze ścieżek rozwojowych. Być może będziesz następnym kierownikiem zmiany lub kierownikiem lokalu. A może dołączysz do zespołu trenerów, by prowadzić innych i dbać o realizację naszych firmowych wartości.

Thai Wok

Rośniemy razem z Tobą

W Thai Wok rozumiemy, że potrzeby nieustannie się zmieniają. Wiemy, że nasi pracownicy zdobywają nowe kompetencje i umiejętności. Staramy się być partnerem w tej podróży, stąd 90% awansów w naszej firmie to awanse wewnętrzne. Cenimy sobie nasz zespół. Inwestujemy w jego rozwój, proponując rozbudowany i różnorodny system szkoleń i benefitów. Robimy to dobrze, o czym świadczy to, że większość kadry managerskiej pracuje z nami od lat.

Przygodę z Thai Wokiem możesz rozpocząć w jednej z kilkudziesięciu naszych restauracji. Szukamy osób otwartych, proaktywnych, energicznych i lubiących kontakt z klientem. Tworzymy jeden wspólny zespół, więc cenimy sobie odpowiedzialność i rzetelność.