DANIA GOTOWE THAI WOK

Nasi Klienci zadecydowali!

Thai Wok to polska sieć restauracji serwująca dania kuchni tajskiej –  lider w azjatyckim segmencie quick service restaurant (QSR) w Polsce. Aktualnie pod szyldem Thai Woka można zjeść w aż 22 restauracjach zlokalizowanych w największych polskich miastach.

Na podstawie przeprowadzonych badań konsumenckich i tysięcy ankiet podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na rynek, bardzo dobrze znanych naszym klientom, potraw w formie dań gotowych dostępnych w popularnych sieciach handlowych.

Oferta dań gotowych

W naszej ofercie znajdują się bestsellerowe, tradycyjne dla kuchni tajskiej dania na bazie makaronu ryżowego i pszennego oraz potrawy z ryżem jaśminowym.

Nasze flagowe klasyki stworzyliśmy także w wersji vege z tofu lub kurczakiem roślinnym! Oznaczyliśmy je kolorem zielonym oraz specjalną ikonką.

Każde danie bazuje na najlepszych składnikach i oryginalnych, tajskich recepturach. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo produkcji według standardów IFS oraz BRC.

Smaki orientu zamknięte w pudełku!

Pad Thai z kurczakiem

Makaron ryżowy z soczystymi kawałkami kurczaka i świeżą, chrupiącą zieloną fasolką z oryginalnym tajskim sosem, który nadaje daniu głębię smaku i wyrazisty aromat.

Pad Thai vege z tofu

Makaron ryżowy z aksamitnymi kawałkami tofu i świeżą, chrupiącą zieloną fasolką z oryginalnym tajskim sosem, który nadaje daniu głębię smaku i wyrazisty aromat.

Pad Thai roślinny kurczak

Makaron ryżowy z soczystym kurczakiem roślinnym i świeżą, chrupiącą zieloną fasolką z oryginalnym tajskim sosem, który nadaje daniu głębię smaku i wyrazisty aromat.

Pad Thai z kurczakiem

Makaron pszenny z soczystymi kawałkami kurczaka i świeżą, chrupiącą zieloną fasolką z oryginalnym tajskim sosem,
który nadaje daniu głębię smaku i wyrazisty aromat.

Pad Thai vege z tofu

Makaron pszenny z aksamitnymi kawałkami tofu i świeżą, chrupiącą zieloną fasolką z oryginalnym tajskim sosem, który nadaje daniu głębię smaku i wyrazisty aromat.

Pad Thai roślinny kurczak

Makaron pszenny z soczystymi kurczakiem pszennym i świeżą, chrupiącą zieloną fasolką z oryginalnym tajskim sosem, który nadaje daniu głębię smaku i wyrazisty aromat.

Kurczak słodko-kwaśny

Soczyste kawałki kurczaka w aromatycznym sosie słodko kwaśnym, wzbogacone świeżymi warzywami i słodkim ananasem z delikatnym ryżem jaśminowym.

Kurczak roślinny
słodko-kwaśny

Soczysty kurczak roślinny w aromatycznym sosie słodko kwaśnym, wzbogacone świeżymi warzywami i słodkim ananasem z delikatnym ryżem jaśminowym.

Kurczak po tajsku

Soczyste kawałki kurczaka w pikantnym tajskim sosie, wzbogacone różnorodnymi warzywami i aromatycznymi grzybami mun z delikatnym ryżem jaśminowym.

Kurczak w curry

Soczyste kawałki kurczaka w łagodnym sosie curry na bazie aromatycznego mleka kokosowego, wzbogacone świeżą zieloną fasolką i słodkim ananasem z delikatnym ryżem jaśminowym.

Kurczak roślinny curry

Soczyste kurczak roślinny w łagodnym sosie curry na bazie aromatycznego mleka kokosowego, wzbogacone świeżą zieloną fasolką i słodkim ananasem z delikatnym ryżem jaśminowym.

Kurczak teriyaki

Soczyste kawałki kurczaka w wyrazistym, lekko słodkim sosie teriyaki, podane z różnorodnymi warzywami i aromatycznym czosnkiem z delikatnym ryżem jaśminowym.

Kurczak roślinny teriyaki

Soczyste kawałki kurczaka roślinnego w wyrazistym, lekko słodkim sosie teriyaki, podane z różnorodnymi warzywami i aromatycznym czosnkiem z delikatnym ryżem jaśminowym.

Skontakuj się z nami!