Kochani #ThaiWoklovers!

W naszej wyjątkowej i jedynej restauracji z obsługą kelnerską już teraz możecie spróbować nowego, autorskiego MENU! W karcie nie zabrakło oczywiście naszych klasyków takich jak Pad Thai, aromatyczna Zupa PHO czy Chrupiąca kaczka, ale skosztować możecie także pierożków Dim Sum przygotowanych na parze, przepysznych wontonów czy bestsellerowych bułeczek BAO, a to tylko początek listy!


______________


Ale, ale… Thai Wok na Lazurowej to nie tylko miejsce pełne oryginalnych receptur i przepysznych smaków! W tym tajskim sercu Bemowa już 23 czerwca planujemy pierwszy w tym roku event z okazji Dnia Ojca, gdzie wieczór umili Wam muzyka na żywo i specjalna promocja – piwo GRATIS do dania głównego dla każdego Ojca!

24 czerwca, w sobotę, zapraszamy Was natomiast z dziećmi – przygotowaliśmy moc atrakcji dla najmłodszych takich jak: specjalne animacje i zabawy z animatorką, wyjątkowe warsztaty kreatywne, malowanie buziek, brokatowe tatuaże i wiele, wiele więcej.

Do tego, tylko tego dnia, do każdego dania z menu dziecięcego lemoniada GRATIS. Restauracja znajduje się na ul. Lazurowej 71A na warszawskim Bemowie, a więcej informacji znajdziecie na naszej dedykowanej stronie: https://thaiwoklazurowa.pl/ Do zobaczenia na Lazurowej, gdzie czas płynie wolniej, a apetyt rośnie w miarę jedzenia! 💚