Strona główna Thai Wok

Thai Wok

Thai Wok, to nowe spojrzenie na tradycyjną tajską kuchnie. Dopasowane do gustu klientów, Thai Wok oferuje zabawe świerzych smaków z możliwością dań na zamówienie. Thai Wok wierzy w zapewnienia odmiany, jakości i autentyczności w naszych nowoczesnych butikach spożywczych, dodając egzotykę do codzienności ...

 

Thai Wok to kuchnia o niezwykłym bogactwie smaków, aromatów, które urzekną każdego smakosza. Sztuka kulinarna Tajlandii kształtowała się pod wyraźnym wpływem kuchni chińskiej i indyjskiej, stając się najbardziej wyrafinowaną kuchnią orientalną, o smakowych, estetycznych i zdrowotnych walorach.

 

Thai Wok, to jednak przede wszystkim wspaniała kuchnia, oparta na świeżych, oryginalnych produktach i aromatycznych, egzotycznych przyprawach. O najwyższą jakość serwowanych potraw i niepowtarzalność receptur dbają doświadczeni  kucharze z Azji. Wiele oryginalnych dań jest widowiskowo przygotowywane na oczach Klientów. Bogactwo smaków, miła atmosfera, profesjonalna obsługa i kreatywni kucharze, czynią Thai Wok doskonałym miejscem zarówno na lunch, obiad, jak i kolacje.

Zapraszamy do naszej kulinarnej, egzotycznej podróży!

map_right